כניסה למערכת

הישאר רשום

מחשבון מחירים

סוג מטען
קליטה מיידית מיוחדת

תוצאה
שרותי ניטול ביבוא
שרותי אחסון ביבוא
סה"כ לפני מע"מ
מע"מ 17%
סה"כ לתשלום
ט.ל.ח

מחשבון האתר עומד לשירותכם ולנוחיותכם בלבד גובה החיוב בפועל יהא אך ורק בהתאם לנתוני המטען בפועל על פי חישוב שייערך בעת מתן השירותים ובהתאם לחשבונית שתוצא על ידי החברה.

ישנם מטענים המחוייבים ב-27 ש"ח דמי הרשאה לרש"ת.

סוויספורט לוח קשר

 שלום לכולם

 

להלן רשימת אנשי קשר ומחלקות נותנות שירות בסוויספורט

 

שירות לקוחות
נותני שירות
תחום שירות
מספר טלפון
מייל
נציגי שירות לקוחות
מיועד לסוכנים ומשלחים בלבד בנושאים כלליים
03-6222114
מעוכבי ביטחון, צפי קליטות יצוא, תיאומי ביטחון
03-6222122
בדיקות חומ"ס
dgr@swissport.co.il
 
בדיקות מכס
03-6222074
 
תחנת מטען- יבוא
03-6222057
כספים
 
מנהל תורן
 
052-5590555
 
שליטה
מתאמי שליטה
מיועד לחברות תעופה בלבד
03-6222100
03-6222114
אבטחה
נותני שירות
תחום שירות
מספר טלפון
מייל
בקרים
ליווים, צילומים
03-6222096
כספר
מטענים יקרי ערך,כספת
03-6222099
 
תחנת מטען
נותני שירות
תחום שירות
מספר טלפון
מייל
מתאמי טיסות יצוא
תחנת מטען לחברות תעופה*
 SU, 7L, ET, AI, 9U, AY, B2, FV, HU, IZ, LA, MJ, J2
03-6222057
לופטהנזה
03-9728019

 

רשימת אנשי קשר רלוונטיים:

 

שם

תפקיד

מייל

טלפון

לירון כהן

מנהל מערך השליטה

Lironc@swissport.co.il

0526027409

אוראל פילדוס

מנהלת שירות הלקוחות

Orela@swissport.co.il

0526027408

סלבה מושצ'נקו

מתאם שירות לקוחות/ תפעול

Moshchenkov@swissport.co.il

0548186454

חיים אוחנה

מנהל מערך התפעול

HaimO@swissport.co.il

0526027453

אוראל בן לולו

מוביל תחום מכס ו- E-COMMERCE

Orelb@swissport.co.il

0543516554

מרק סנדלר

מוביל תחום רמפות (יבוא/יצוא)

Marks@swissport.co.il

0544609854

יוסי אלחרר

מנהל מערך הביטחון

YossiE@Swissport.co.il

0526027411

בן ימין

מוביל תחום האבטחה

Beny@swissport.co.il

0524702247

תאיר שחף

מובילת תחום ביטחון מטען

Tairs@swissport.co.il

0549109210

רותם סייג

מנהלת תחנת מטען

Rotems@swissport.co.il

0522294999

נופר קרימבה

מנהלת חשבונות

Nofark@swissport.co.il

0542310033

שבתאי מיכאלי

מנהל QHSE ותחום הביטוח

ShabtaiM@swissport.co.il

0526027447

טל יעקבי

מנהל מסחרי

Talj@swissport.co.il

0528410411

 

 

 

 

 

  שלח