כניסה למערכת

הישאר רשום

מחשבון מחירים

סוג מטען
קליטה מיידית מיוחדת

תוצאה
שרותי ניטול ביבוא
שרותי אחסון ביבוא
סה"כ לפני מע"מ
מע"מ 17%
סה"כ לתשלום
ט.ל.ח

מחשבון האתר עומד לשירותכם ולנוחיותכם בלבד גובה החיוב בפועל יהא אך ורק בהתאם לנתוני המטען בפועל על פי חישוב שייערך בעת מתן השירותים ובהתאם לחשבונית שתוצא על ידי החברה.

ישנם מטענים המחוייבים ב-27 ש"ח דמי הרשאה לרש"ת.

סוויספורט לוח קשר

 שלום לכולם

להלן רשימת אנשי קשר ומחלקות נותנות שירות בסוויספורט

שירות לקוחות

נותני שירות

תחום שירות

מספר טלפון

מייל

מנהל תורן

 שעות הפעילות

08:00 – 20:00

052-5590555

 

נציגי שירות לקוחות

מיועד לסוכנים ומשלחים בלבד בנושאים כלליים

03-6222114

cs@swissport.co.il

מעוכבי ביטחון, צפי קליטות יצוא, תיאומי ביטחון

03-6222122

sec@swissport.co.il

בדיקות חומ"ס

dgr@swissport.co.il

 

בדיקות מכס

03-6222074

 

תחנת מטען- יבוא

03-6222057

As-import@swissport.co.il

כספים

 

finance@swissport.co.il

שליטה

מתאמי שליטה

מיועד לחברות תעופה בלבד

03-6222100

03-6222114

Control-center@swissport.co.il

אבטחה

נותני שירות

תחום שירות

מספר טלפון

מייל

בקרים

ליווים, צילומים

03-6222096

bakara@swissport.co.il

כספר

מטענים יקרי ערך,כספת

03-6222099

safe@swissport.co.il

 

תחנת מטען

נותני שירות

תחום שירות

מספר טלפון

מייל

מתאמי טיסות יצוא

תחנת מטען לחברות תעופה*

 SU, 7L, ET, AI, 9U, AY, B2, FV, HU, IZ, LA, MJ, J2,FZ,GF

03-6222057

As-export@swissport.co.il

לופטהנזה

03-9728019

lhexport@swissport.co.il

רשימת אנשי קשר רלוונטיים:

 

שם

תפקיד

מייל

טלפון

לירון כהן

מנהל מערך השליטה

Lironc@swissport.co.il

0526027409

אוראל פילדוס

מנהלת שירות הלקוחות

Orela@swissport.co.il

0526027408

סלבה מושצ'נקו

מתאם שירות לקוחות/ תפעול

Moshchenkov@swissport.co.il

0548186454

חיים אוחנה

מנהל מערך התפעול

HaimO@swissport.co.il

0526027453

אוראל בן לולו

מוביל תחום מכס ו- E-COMMERCE

Orelb@swissport.co.il

0543516554

מרק סנדלר

מוביל תחום רמפות (יבוא/יצוא)

Marks@swissport.co.il

0544609854

יוסי אלחרר

מנהל מערך הביטחון

YossiE@Swissport.co.il

0526027411

איתי אזולאי

מוביל תחום האבטחה

itaiaz@swissport.co.il

0524499414

תאיר שחף

מובילת תחום ביטחון מטען

Tairs@swissport.co.il

0549109210

ניב נחום

מנהל השרותים לחברות התעופה

nivn@swissport.co.il

0546782133

שבתאי מיכאלי

מנהל מערך בטיחות,איכות וביטוח

ShabtaiM@swissport.co.il

0526027447

טל יעקבי

מנהל מסחר ופיתוח עסקי

Talj@swissport.co.il

0528410411

נופר קרימבה

סמנכ"לית כספים

Nofark@swissport.co.il

0542310033

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
  שלח